czwartek, 1 marca 2018

Tymczasem w Pasterce... zimno, zimno brrr


Mróz w Mydlarni Rudy Kot


Mróz nie odpuszcza. Ostatnie akordy zima mocno wybiła. Odnotowaliśmy rekord tej zimy - 18 st. w nocy. Fakt - bywało zimniej. Jednego roku temperatura prawie przez tydzień spadała poniżej -30 st. Woda zamarzała w rurach :)
Chociaż marzy się już wiosna i barwne krokusy przed domem to ta mroźna końcówka zimy ma również swój urok. Mróz maluje piękne kompozycje na oknach, świeci słońce, śnieg skrzy się miliardem diamentów. 
Ale, ale - kiedy ta wiosna...?


Mroźno i zimno ale naturalne mydła nadal produkujemyPomimo mrozu na zewnątrz nasze naturalne, luksusowe mydła powstają w naszej mydlarni Rudy Kot


Zima to najlepszy czas na produkcję luksowych, naturalnych mydeł w Mydlarni Rudy Kot


Praca wre i zimą powstają nasze luksusowe ręcznie robione mydła naturalne aby lata nabrały swoich dobroczynnych własciwości.


Najlepsze delikatne mydła ręcznie robione z Mydlarni Rudy Kot z certyfikatami powstają zimową porą. Dl alata nabierają swoich właściwości i delikatności i są gotowe do sprzedaży w naszej mydlarni.Koty posiadają chyba stację meteo w wąsach. Rudy Kot umościł się w skrzynce na rozpałkę. Nie ważne, że mało wygodnie i że drzazgi włażą w futro - najważniejsze, że TUŻ koło pieca

Rudy Kot z Mydlarni Rudy Kot uwielbia cepłe miejsca i asystuje przy produkcji naturalnych mydeł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz